Szukasz | przewodnika?

Nazywam się Justyna Dymerska, od 15 lat mieszkam w Umbrii, zaledwie kilka kilometrów od Asyżu. Jestem licencjonowanym przewodnikiem turystycznym i z pasją oprowadzam polskich turystów i pielgrzymów po całej Umbrii.

Minęło 20 lat od mojego pierwszego przyjazdu na studia do Perugii. To właśnie podczas pobytu w Umbrii narodziła się we mnie chęć zwiedzania Włoch, co zaowocowało licznymi podróżami i poznawaniem fantastycznych ludzi, którzy o sztuce i kulturze włoskiej wiedzieli niemalże wszystko, inspirując mnie do nieustannego pogłębiania wiedzy na temat historii, sztuki, bogatych tradycji i obyczajów tego pięknego kraju.

Gorąco namawiam do przyjazdu do Umbrii - zielonego serca Włoch. Region ten zachwyca cudownymi krajobrazami, gdzie malowniczo położone średniowieczne miasta “wtapiają się” w zielone wzgórza, gaje oliwne i rozległe winnice. Zwiedzanie takich miast jak Asyż, Perugia, Orvieto, Gubbio, Todi, Spello, Spoleto to prawdziwy powrót do przeszłości.

Nie zapomnijcie spróbować tradycyjnych potraw przygotowanych na bazie trufli, przepysznych wędlin i serów, wysoko cenionych win i oliwki extra vergine produkowanych w miejscowych i rodzinnie prowadzonych winnicach i gospodarstwach.

Zapraszam do Umbrii i życzę miłego zwiedzania!

images

Aby się ze mną skontaktować,
napisz do justyna@podrozowacpoumbrii.com
lub wypełnij formularz!przewodnik turystyczny umbria, zwiedzanie umbrii, justyna dymerska, pielgrzymki po umbrii, przewodnik po asyżu, przewodnik po orvieto, przewodnik po perugii, przewodnik po spoleto, przewodnik franciszkanski, wycieczka do umbrii, wycieczka po asyżu

error: Il contenuto è protetto!