Szukasz | przewodnika?

Nazywam się Justyna Dymerska, od 15 lat mieszkam w Umbrii, zaledwie kilka kilometrów od Asyżu. Jestem licencjonowanym przewodnikiem turystycznym i z pasją oprowadzam polskich turystów i pielgrzymów po całej Umbrii.

Minęło 20 lat od mojego pierwszego przyjazdu na studia do Perugii. To właśnie podczas pobytu w Umbrii narodziła się we mnie chęć zwiedzania Włoch, co zaowocowało licznymi podróżami i poznawaniem fantastycznych ludzi, którzy o sztuce i kulturze włoskiej wiedzieli niemalże wszystko, inspirując mnie do nieustannego pogłębiania wiedzy na temat historii, sztuki, bogatych tradycji i obyczajów tego pięknego kraju.

Gorąco namawiam do przyjazdu do Umbrii - zielonego serca Włoch. Region ten zachwyca cudownymi krajobrazami, gdzie malowniczo położone średniowieczne miasta “wtapiają się” w zielone wzgórza, gaje oliwne i rozległe winnice. Zwiedzanie takich miast jak Asyż, Perugia, Orvieto, Gubbio, Todi, Spello, Spoleto to prawdziwy powrót do przeszłości.

Nie zapomnijcie spróbować tradycyjnych potraw przygotowanych na bazie trufli, przepysznych wędlin i serów, wysoko cenionych win i oliwki extra vergine produkowanych w miejscowych i rodzinnie prowadzonych winnicach i gospodarstwach.

images

Aby się ze mną skontaktować,
napisz do justyna@podrozowacpoumbrii.com
lub wypełnij formularz!
Facebook: przewodnik.umbriaprzewodnik turystyczny umbria, zwiedzanie umbrii, justyna dymerska, pielgrzymki po umbrii, przewodnik po asyżu, przewodnik po orvieto, przewodnik po perugii, przewodnik po spoleto, przewodnik franciszkanski, wycieczka do umbrii, wycieczka po asyżu

« Translator
error: Il contenuto è protetto!